Vilnius Racing | Naujasis knygnešys

Vilnius Racing

484
Lankytojų simpatijos
Autorius: GestGames
Kategorija: Kultūra ir turizmas

Turbūt kiekvienas svajojo palenktyniauti automobiliais savo šalyje. Jūsų dėmesiui pristatome kompiuterinį žaidimą VILNIUS RACING. Tai lenktynės Lietuvos sostinės gatvėmis, kuriose galite atpažinti savo miestą, mikrorajoną ar net namą. Realistiška grafika
Kur galima rasti sprendimą: https://www.facebook.com/VilniusRacing/

Sprendimo technologinis pagrindas: Kompiuterinis žaidimas

Sprendimo paskirtis

Pagrindinė Vilnius Racing idėja - sukurti lenktynių žaidimą su realistiška fizika, tikromis Vilniaus miesto lokacijomis, neįprastu automobilių pasirinkimu, įvairiais bonusais ir singlepayer/multiplayer režimais.
Lokacija:
Pagrindinė žaidimo lokacija yra Lietuvos sostinė – Vilnius. Vilnius turtingas savo arhitektūros įvairove, tad ir žaidime galima aptikti skirtingos architektūros elementų – nuo XIX a. baroko pastatų, iki postsovietinio laikotarpio daugiabučių. Taip pat yra ir kelios užmiesčio trasos, kurios leis išbandyti vairavimą skirtinga kelio danga.

Automobiliai:
Dažniausiai panašaus pobūdžio žaidimuose naudojami nauji, sportiniai automobiliai. Tačiau Vilnius Racing pasaulyje mes siekiame kuo tiksliau atkūrti mūsų miesto aplinką, tad žaidime naudojami tų automobilių modeliai, kuriuos dažnai galima sutikti Vilniaus gatvėse. Gali būti, kad jau net jūsų automobilis yra atkurtas žaidime.

Fizika:
Mūsų komanda didelį dėmesį skiria žaidimo fizikai. Šiame žaidimo kūrimo etape mums jau pavyko sukurti realistišką pojūtį vairuojant žaidimo automobilius. Kiekvienas automobilis skirtingai pasirodys kelyje, priklausomai nuo jos techninių ypatumų. Kelio danga taip pat turi įtakos vairavimui. Stengiamės daug dėmesio skirti pereferinių objektų kokybei: žolė, asfaltas, smėlis, sniegas ir t.t.

Singleplayer:
Pagrindinė užduotis šiame žaidimo režime, yra atvykti iki finišo pirmam, lenktyniaujant su kitais varžovais, valdomais dirbtinio intelekto, ir taip pat surinkti kuo daugiau taškų. Taškai skiriami už skirtingus aspektus, kaip kad laikas, per kurį buvo įveikta trasa, “drift’as” lenktynių metu ir pan. Taip pat numatytas freestyle režimas, leidžiantis važinėti trasomis be laiko apribojimo.

“Tiuningas”:
Žaidime taip pat numatyta galimybė modifikuoti ir keisti automobilius, kas turės įtakos automobilio valdymui. Galima keisti automobilių spalvą, ratlankius, bamperius, variklio parametrus ir kt.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Pagelbsti keliautojams rasti įdomius objektus, pažinti ir sužinoti, keliauti saugiai ir gauti naujausią kelionei aktualią informaciją;